Serwis i gwarancje

gwarancja_serwis_2

DARSUN-SOLAR oferuje wyłącznie panele z minimum 12-letnią gwarancją fabryczną. Posiadamy w ofercie również panele z 15-letnią gwarancją. Standardowa 25-letnia gwarancja liniowa na panele fotowoltaiczne gwarantuje ich sprawność mocy w 80-85% nawet po 25 latach.

DARSUN-SOLAR pragnie dostarczać swoim Klientom produkty najwyższej jakości w najlepszej możliwej cenie. Polegamy wyłącznie na sprawdzonym asortymencie, badaniach i sprawdzonych dostawcach.

Firma DARSUN-SOLAR posiada w swojej ofercie różne sprawdzone marki paneli fotowoltaicznych. Głównie firm AXITEC, LG, Panasonic, Sharp, EGiNG, Suntech lub MunchenSolar. Najwyższa jakość oraz wydajność naszych paneli to dla nas priorytet. Polska gwarancja gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz brak problemów w przypadku usterek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się broszurą dotyczącą szczegółowej specyfikacji poszczególnych paneli.
Panele fotowoltaiczne oferowane przez DARSUN-SOLAR, zostały zaprojektowane w oparciu o zaawansowaną technologię zautomatyzowanego procesu łączenia ogniw fotowoltaicznych, procesu próżniowej laminacji oraz testów elektrycznych.
Polityka jakości w stosunku do używanych materiałów jak i samego procesu technologicznego produkcji, dbanie o najdrobniejsze szczegóły estetyki, wykonania i bezpieczeństwa, gwarantują pełną niezawodność modułu w 30 letnim okresie użytkowania a nawet i dłużej.

Oferujemy i wykonujemy instalacje oparte na sprawdzonych światowych markach w tej branży. Wszystkie oferowane przez nas ogniwa fotowoltaiczne, inwertery oraz konstrukcje wsporcze pod panele są powszechnie stosowane na największym rynku fotowoltaicznym w Europie i na całym świecie tj. w Niemczech, Holandii, Francji, USA, Kanadzie, Australii, oraz Izraela. Chcemy Państwu zaproponować komponenty najlepsze. Większość osób szuka zazwyczaj najtańszych a za tym idzie pójście na kompromis i ryzyko dotyczące jakości i trwałości. My proponujemy wybierać to co jest najlepsze na rynku, sprawdzone i niezawodne. Zainwestuj w jakość abyś mógł cieszyć się niezawodnością przez długie lata i nie żałował za kilka lat złej decyzji. Oferta Darsun Solar to najlepsze rozwiązania światowe.

Stosujemy tylko sprawdzone inwertery, cechujące się wysoką sprawnością i dużą funkcjonalnością. W naszych instalacjach używamy inwerterów Solar Edge i KOSTAL i SMA oraz KACO i DELTA możemy również sprowadzić na życzenie i inny falownik.

Falowniki Solar Edge to wielkie innowacje technologiczne, w połączeniu z technologią Smart – dzięki optymizerom możemy śledzić pracę każdego panela z osobna.

Wykorzystywane przez nasz konstrukcje wsporcze są trwałe i posiadają 10-letnią gwarancję. K2 Systems, jako producent systemów mocowania dla techniki solarnej, opracowuje innowacyjne rozwiązania systemowe dla międzynarodowego przemysłu fotowoltaicznego. Wiele lat doświadczeń oraz jakość niezawodnych systemów nośnych stosowanych na dachach pochyłych i płaskich, jak i na ziemi sprawiło, że systemy K2 są doceniane przez międzynarodowych klientów. Mocowania K2 to najwyższej jakości mocowania na świecie! Mamy w ofercie również i tańsze mocowania polskie i chińskie ale to alternatywa dla tych co szukają taniej. Taniej nie zawsze znaczy bezpieczniej i trwalej. Pamiętaj o tym.

Do zabezpieczenia instalacji fotowoltaicznej lub wiatrowej stosujemy rozwiązania firmy ETI. Stosowane przez nas zabezpieczenia AC i DC firmy ETI to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Firma ETI ma duże doświadczenia i wiedzę w zakresie stosowania automatyki zabezpieczeniowej FV i Turbin wiatrowych.

Podstawowe zalety systemów fotowoltaicznych to:

Gwarancja. Żywotność paneli fotowoltaicznych to 25-35 lat. Gwarancja na panel słoneczny w zależności od producenta obejmuje okres 10-15 lat, zaś gwarancja na moc wyjściową wynosi 25-30 lat.

Trwałość. Panele słoneczne charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne (np. grad) dzięki użyciu hartowanego szkła, foli ochronnej EVA oraz ramy aluminiowej usztywniającej całość.

Producenci których podzespoły wybraliśmy do naszej oferty zapewniają nam spokojne użytkowanie swoich produktów a w razie wystąpienia problemy służą pomocą na infolinii własnej bądź za naszym pośrednictwem. Producenci których rozwiązania oferujemy istnieją już dziesiątki lat i mają silną pozycję finansową, rozwijają się i ciągle doskonalą swoje innowacje, są wyróżniani na rokrocznych targach i zdobywają główne nagrody za swoje rozwiązania. To gwarantuje nam, że za kilkanaście lat nadal będą istnieć i jeśli coś się ewentualnie przydarzy to będzie się do kogo zwrócić. Wielu tanich producentów po prostu znika z rynku i wtedy do kogo taki klient miałby się zwrócić z ewentualną reklamacją? To są istotne kwestie nad którymi też warto się zastanowić wybierając komponenty systemu naszej elektrowni. Warto więc wybierać uznanych i sprawdzonych producentów. Czasem to tylko niewielka różnica cenowa. Tu nie warto iść na kompromisy i wielkie oszczędności. Jakość często kosztuje ale różnice te nie są tak duże. Taki kierunek właśnie obraliśmy my jako Darsun Solar i śmiało z dumą proponujemy najlepsze, pewne rozwiązania dla naszych i Waszych elektrowni OZE. Mamy się cieszyć z inwestycji a nie martwić za jakiś czas. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

contract