O firmie

Firma DARSUN SOLAR Dariusz Bednarski oferuje systemowe rozwiązania elektrowni fotowoltaicznych i wiatrowych dla domów, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorców, rolników i JST. 

Firma Darsun Solar ma siedzibę w Kalinowice 227s / koło Zamościa.

Główny profil naszego działania to instalacje fotowoltaiczne i turbiny wiatrowe.

Jesteśmy firmą oferującą …

Czytaj więcej …

… fachowe doradztwo, projekt, sprzedaż oraz profesjonalny serwis systemów fotowoltaicznych i elektrowni wiatrowych.

Dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem oraz zapleczem technicznym. Ściśle współpracujemy z najlepszymi na

świecie firmami, które posiadają odpowiednią reputację i ponad 25-letnie doświadczenie w tej tematyce. To od nich uczyliśmy się i zbieraliśmy wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy certyfikowanym instalatorem SOLAR EDGE, SMA, K2, IRFTS oraz kilku innych producentów, których rozwiązania oferujemy w naszym portfolio.

Poszerzamy ciągle swą wiedzę i chcemy dzielić się nią z naszymi klientami. Promujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne i zawsze nowości. Uczestniczymy w targach i wystawach, gdzie możemy spotkać się z osobami zainteresowanymi wykorzystaniem energii odnawialnych. Współpracujemy z doświadczonymi partnerami głównie z Niemiec, Izraela i Polski.

Oferujemy fachowe doradztwo, projekt a następnie odpowiedni dobór komponentów zgodny z oczekiwaniami każdego klienta i naszymi rekomendacjami opartymi na naszym doświadczeniu.

Oferujemy i proponujemy najlepszy asortymentów elektrowni fotowoltaicznych w tej branży: panele fotowoltaiczne LG, Panasonic, AXITEC Solar, JinkoSolar, REC, EGING – zarówno MONO jak i POLIKRYSTALICZNE, najlepsze Inwertery: SOLAR EDGE, SMA, KOSTAL, SPIRVENT, już od 1kW i powyżej, systemy magazynowania energii ESS – LG, SAMSUNG, KOSTAL, AXITEC oraz solidne montażowe konstrukcje najlepszych producentów: K2 Systems, IRFTS oraz Renusol.

Oferujemy – kable, złącza i akcesoria – najlepszych producentów światowych, zgodny z naszymi rekomendacjami i oczekiwaniami klienta – KBE, MC4 STAUBLI, ETI.

Nasze elektrownie fotowoltaiczne wyróżniają się wysoką jakością komponentów i solidnym wykonaniem.

Oprócz oferty związanej z energetyką odnawialną świadczymy kompleksowe usługi elektroinstalacyjne. 

Wykonujemy kompleksowo instalacje elektryczne, przyłącza elektryczne. Świadczymy usługi okresowych pomiarów instalacji elektrycznych i instalacji fotowoltaicznych

Oferujemy klientom i świadczymy usługi montażu napędów bramowych i automatyki wjazdowej FAAC, BFT

oraz systemów video-domofonowych COMMAX i systemy alarmowych i telewizji dozorującej.


Zapraszam do skorzystania z oferty i wysokiej jakości naszych usług.

Dariusz Bednarski

Czytaj mniej …